Мащабен проект в Сандански: Започна подмяната на ВиК мрежата по ул. "Първи май"
27 юни 2026 10:44 Mobile watches 1456 прочита Mobile comments 2 коментара

 
Започна изпълнението на поредния значим проект за обновяване на подземната инфраструктура - подмяната на ВиК мрежата по ул. „Първи май“. Проектът е част от дългосрочната визия на Община Сандански за по-надеждна, модерна и устойчива градска среда. 
След десетилетия експлоатация старата водопроводна мрежа ще бъде заменена с нова, което ще намали авариите, ще подобри качеството на услугата и ще създаде по-добри условия за живеещите в района. 
Във връзка със строително-монтажните дейности е въведена временна организация на движението: 
 Ул. „Първи май“ е затворена в участъка между ул. „Тодор Каблешков“ и ул. „Трети март“. 
 Ул. „Любен Каравелов“ временно е с двупосочно движение. 
Молим всички водачи да се движат с повишено внимание и да спазват поставената сигнализация. 

27.06.2026 16:19 | долно уй но
КОЛКО МАЩАБНО И ПЕРСПЕКТИВНО МОЖЕ ДА МИСЛИ И ДЕЙСТВА ЕДИН, АМА МНОГО МАЛЪК, ДРЕБЕН, ВРЕДЕН И ТЪП САНДАНСКИ КМЕТ, РОДЕН ОТТАТЪК РЕКАТА, В БЛАТАТА НА КАРШИЯКАТА ?
27.06.2026 17:44 | лев бек
Мелнишкия дърт хомосексуалист Георги Филянов...
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар